Nasza strona wykorzystuje ciasteczka by działać jak najsprawniej. Kontynuując przeglądanie wyrażasz zgodę na korzystanie przez nas z cookies.
JCommerce - JCommerce

JCommerce

Od ponad 13 lat specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach Java, .NET, PHP, Front-End oraz systemów Business Intelligence i ERP. Realizujemy projekty programistyczno-wdrożeniowe oraz świadczymy usługi outsourcingu. Zawsze staramy się być partnerem naszych Klientów.

Wyróżnieni na Microsoft Technology Summit!

Ponad 2500 osób oklaskiwało Project Managera Piotra Jachimczaka i Prezesa Zarządu JCommerce Marcina Perłaka odbierających nagrodę w kategorii „Najlepszy program komputerowy wspomagający zarządzanie małym i średnim przedsiębiorstwem, 2007/2008” podczas konferencji Microsoft Technology Summit.

Zespół JCommerce został wyróżniony w prestiżowym konkursie Microsoftu za nowatorski program do kompleksowej obsługi klubów sportowych – JFitness.One. Nagroda jest tym cenniejsza, że nagradzane są jedynie te aplikacje, które charakteryzują się szczególnie wysoką jakością wykonania i architektury.

 

Aplikacja roku

Skontaktuj się z nami