Nasza strona wykorzystuje ciasteczka by działać jak najsprawniej. Kontynuując przeglądanie wyrażasz zgodę na korzystanie przez nas z cookies.
JCommerce - JCommerce

JCommerce

Od ponad 13 lat specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach Java, .NET, PHP, Front-End oraz systemów Business Intelligence i ERP. Realizujemy projekty programistyczno-wdrożeniowe oraz świadczymy usługi outsourcingu. Zawsze staramy się być partnerem naszych Klientów.

JCommerce członkiem IAMCP

Od 12 września JCommerce jest członkiem elitarnej organizacji IAMCP – International Association of Microsoft Certified Partners.

IAMCP

IAMCP to organizacja zrzeszająca najbardziej aktywnych certyfikowanych partnerów firmy Microsoft. Zrzeszając firmy z całego świata tworzy unikalną społeczność, która ma realny wpływ na politykę Microsoftu w zakresie programów partnerskich i marketingowych. Celem stowarzyszenia w Polsce jest wzajemna współpraca w rozwoju firm partnerskich, prowadzenie wspólnej polityki informacyjnej
i zdynamizowanie działań biznesowych.

Światowe IAMCP powstało w 1994 r. i jest obecnie liczącym się partnerem Microsoft w prowadzonych działaniach marketingowych, szkoleniowych i badawczych. Wspiera swoich członków w zakresie prawa, marketingu, finansów, zasobów ludzkich i in. Uczestnictwo w pracach IAMCP jest potwierdzeniem wysokiego statusu jej członków wśród firm współpracujących z Microsoft.

Skontaktuj się z nami