Nasza strona wykorzystuje ciasteczka by działać jak najsprawniej. Kontynuując przeglądanie wyrażasz zgodę na korzystanie przez nas z cookies.
JCommerce - JCommerce

JCommerce

Od ponad 13 lat specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach Java, .NET, PHP, Front-End oraz systemów Business Intelligence i ERP. Realizujemy projekty programistyczno-wdrożeniowe oraz świadczymy usługi outsourcingu. Zawsze staramy się być partnerem naszych Klientów.

Dynamiczny rozwój JCommerce w 2007 roku

Dzięki stale rozwijanej ofercie oraz długotrwałym relacjom z klientami, JCommerce w 2007 roku umocniło swoją pozycję na rynku informatycznym.

Ciągłe pogłębianie wiedzy z zakresu wiodących technologii oraz  poszerzenie naszych kompetencji o rozwiązania Business Intelligence przyczyniły się do dynamicznego rozwoju firmy. 

W stosunku do roku poprzedniego spółka osiągnęła wzrost przychodów ze sprzedaży produktów i usług informatycznych o 124%  oraz wzrost wskaźnika zatrudnienia o 24%. Głównym źródłem przychodów w wysokości 3 mln zł osiągniętych przez JCommerce w 2007 roku były usługi Technology Consulting oraz  sprzedaż dedykowanych rozwiązań IT dla wiodących firm informatycznych z Polski i Europy.

Zatrudnienie
Wzrost zatrudnienia w JCommerce

Sprzedaż
Przychody ze sprzedaży produktów i usług informatycznych JCommerce

Skontaktuj się z nami