Nasza strona wykorzystuje ciasteczka by działać jak najsprawniej. Kontynuując przeglądanie wyrażasz zgodę na korzystanie przez nas z cookies.
JCommerce - JCommerce

JCommerce

Od ponad 13 lat specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach Java, .NET, PHP, Front-End oraz systemów Business Intelligence i ERP. Realizujemy projekty programistyczno-wdrożeniowe oraz świadczymy usługi outsourcingu. Zawsze staramy się być partnerem naszych Klientów.

JCommerce Microsoft Gold Certified Partner

JCommerce uzyskało status Microsoft Gold Certified Partner. Tytuł ten oznacza osiągnięcie najwyższego poziomu partnerstwa z Microsoft. Partnerzy Gold Certified Partner mają dostęp do narzędzi i wsparcia potrzebnego do wyróżnienia się na rynku oraz charakteryzują się najwyższym poziomem umiejętności i wiedzy na temat technologii Microsoft.

 

Gold Partner


Uzyskanie tytułu Microsoft Gold Certified Partner związane jest z osiągnięciem przez firmę oraz jej pracowników określonych umiejętności oraz otrzymaniem referencji od klientów potwierdzających jakość i rzetelność wykonanych prac.

JCommerce posiada kompetencje Microsoft w zakresie Data Management Solutions oraz IVS/Software Solutions.

Kompetencje Data Management Solutions przeznaczone są dla partnerów dostarczających rozwiązania, które swoim zakresem obejmują między innymi hurtownie danych, Business Intelligence, analizę danych OLAP, data mining oraz wspomaganie procesów podejmowania decyzji. Natomiast kompetencje IVS/Software Solutions wyróżniają firmy specjalizujące się w opracowywaniu rozwiązań programistycznych opartych na technologiach Microsoft oraz w przekazywaniu firmom i osobom prywatnym zaawansowanej wiedzy technicznej.

Certyfikaty Programu Partnerskiego Microsoft są najwyższą gwarancją kwalifikacji firmy i jej pracowników oraz kompetencji w zakresie realizacji zaawansowanych projektów informatycznych.

Skontaktuj się z nami