powrót
21.09.15

JCommerce zaprasza na praktyczne warsztaty Business Intelligence. Podczas spotkania zaprezentujemy na żywo możliwości najnowszej platformy analitycznej Qlik. Spotkanie odbędzie się 22 października w Tychach.

Warsztaty „Poznaj całą historię” odbywają się w ramach Qlik Sense Tour, na które składa się ponad 100 spotkań w 33 krajach. JCommerce, jako jeden z głównych partnerów tego wydarzenia w Polsce, już po raz drugi jest głównym ich organizatorem. Po spotkaniu z firmami w Poznaniu, przyszedł czas na prezentację najnowszej platformy Qlik Sense na terenie południowej Polski.

Podczas warsztatów Qlik Sense zaprezentujemy jak z łatwością eksplorować olbrzymie ilości danych i odkrywać powiązania pomiędzy nimi, wyjaśnimy znaczenie wizualizacji na potrzeby raportowania oraz pokażemy korzyści z wykorzystania platform Business Intelligence w różnych obszarach biznesowych.

W programie znajdą się m.in.:

  • prezentacja najnowszej wersji systemu Qlik Sense na żywo (przegląd funkcjonalności, przykładowe raporty i analizy, wizualizacje)
  • panel testowy platformy Qlik Sense (indywidualna weryfikacja raportów i analiz, system w wersji na tablet i smartfon)
  • omówienie budżetu projektu BI (cena licencji, usług wdrożeniowych, etc.)

Zobacz pełen program i zarejestruj swój udział > 

Spotkanie jest przeznaczone dla właścicieli firm, osób odpowiadających za rozwój przedsiębiorstw, jak również kadry zarządzającej sprzedażą, marketingiem, finansami, logistyką, IT.

Warsztaty odbędą się 22 października br. W Tychach w Restauracji Con Amore. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Zapraszamy do rejestracji, gdyż liczba miejsc jest ograniczona.

Dla zainteresowanych – więcej o Qlik Sense na blogu JCommerce.