powrót
06.05.14

InfoMEET, 17 maja – konferencja i targi kariery dla specjalistów .NET, Java, PHP, FrontEnd i BI. Liderem spotkania, jak co roku, jest JCommerce.

InfoMEET to wydarzenie o charakterze cyklicznym, podczas którego można będzie nie tylko wymienić się wiedzą na temat nowości w programowaniu .NET, Java, PHP, FrontEnd i narzędziach Business Intelligence, ale również osobiście poznać JCommerce jako potencjalnego pracodawcę. Tym razem firma oprócz możliwości bezpośrednich rozmów ze specjalistami na temat najnowszych technologii i realizowanych projektów zaoferuje wirtualną wycieczkę po swoich kreatywnych przestrzeniach biurowych. Stanowią one prawdziwą inspirację dla każdego, kto chce raz na zawsze pozbyć się nudy i monotonii w pracy i zastąpić je prawdziwą przyjemnością. Nie zabraknie również wyjątkowych nagród, które pozwolą dobrze przygotować się do zasłużonego urlopu.

Chcecie rozpocząć swoją przygodę w miejscu, w którym praca łączy się z przyjemnością? nie pozwólcie, by zabrakło Was na InfoMEET w Katowicach!