powrót
28.05.13

Programiści JCommerce zostaną wkrótce zaangażowani w webowy projekt dla jednej z najlepszych firm specjalizujących się w podniebnej reklamie (skywrite advertising).

Zespół programistów będzie odpowiedzialny za stworzenie serwisu internetowego, który umożliwi komunikację między przewoźnikami lotniczymi oraz profesjonalistami od spraw sprzedażowych i operacyjnych. Dostarczona zostanie również pełna wizualizacja strony graficznej portalu. Głównym zadaniem jest stworzenie kompletnego serwisu internetowego oraz realizacja kolejnych założeń projektowych przy bliskiej współpracy z brytyjskim Klientem. Dzięki podejściu Agile, które jest nieodłącznym elementem filozofii działań JCommerce, komunikacja między partnerami biznesowymi jest bardziej bezpośrednia i minimalizuje potrzebę tworzenia dokumentacji.

Skywrite advertising to w dosłownym tłumaczeniu podniebna reklama polegająca na wysłaniu wiadomości sms z treścią reklamy, która zostanie wypuszczona w postaci dymu za samolotem na niebie. Zazwyczaj możemy ujrzeć na niebie życzenia albo krótkie, śmieszne komunikaty, z drugiej strony jest to innowacyjna forma reklamy produktów lub usług.