powrót
23.10.15

Invento, producent innowacyjnych opakowań, wdraża rozwiązania MS Dynamics NAV i MS Dynamics CRM.

Firma JCommerce podjęła współpracę z Invento w zakresie wdrożenia kompleksowego systemu ERP i aplikacji CRM do obsługi procesów sprzedaży. System oparto o rozwiązania MS Dynamics NAV oraz Dynamics CRM. Ich zadaniem jest usprawnienie zarządzania kluczowymi procesami biznesowymi spółki w obszarze sprzedaży, produkcji, zakupów, magazynów i logistyki, finansów i księgowości oraz administracji. Głównym celem implementacji oprogramowania Microsoft Dynamics jest zapewnienie dynamicznego rozwoju nowej fabryki Invento w Gardnie. Projekt wdrożenia jest realizowany przyrostowo, w oparciu o zwinne metodyki zarządzania i potrwa ok. 8-12 miesięcy.

Podejmując decyzję o wyborze systemu wspierającego działalność zakładu produkcyjnego zwracaliśmy szczególną uwagę na łatwość integracji oraz elastyczność i możliwość dostosowania funkcjonalności do potrzeb firmy. Bardzo istotna była również stabilność systemu i integracja wszystkich najważniejszych obszarów działalności, począwszy od sprzedaży i produkcji, poprzez magazyny i logistykę, kończąc na finansach i księgowości” – mówi Łukasz Kręski, CEO Grupy Invento.

Invento Sp. z o.o. jest producentem innowacyjnego na skalę światową opakowania – transparentnych puszek PET. Kluczowym elementem wyróżniającym ofertę firmy jest zapewnienie możliwości projektowania nowych, spersonalizowanych kształtów i pojemności według unikatowych wymagań klientów. Zdolności produkcyjne przedsiębiorstwa pozwalają na wytwarzanie ponad 160 mln. sztuk puszek oraz rozlewanie 100 mln. sztuk napojów w skali roku.