powrót
06.02.14

Lider rynku włoskiego z branży usług hostingowych o zasięgu europejskim stał się kolejnym zagranicznym klientem firmy JCommerce.

Równo z początkiem lutego rozpoczęliśmy prace projektowe w technologii Microsoft .NET prowadzone metodologią SCRUM. W pierwszej fazie cyklu projektowego planowane są równolegle 4 dwutygodniowe sprinty. Aktualny projekt jest pierwszym etapem współpracy wynikającej z podpisanej umowy ramowej, która obejmuje dostarczenie przez JCommerce usług wsparcia cross-technologicznego. Zakres planowanych prac, szeroki wachlarz technologii i metodologia prowadzenia projektu są zapowiedzią bardzo ciekawej relacji biznesowej z nowym partnerem z południa Europy.

Głównym obszarem działania naszego nowego włoskiego Klienta jest szeroko pojęty hosting danych. Firma specjalizuje się w rejestracji domen internetowych, hostingu serwisów WWW, utrzymaniu kont poczty elektronicznej itp. Nie tylko w samych Włoszech, ale również w Czechach i na Słowacji usługi te uważane są za jedne z najlepszych w Europie (u naszych południowych sąsiadów są numerem jeden w branży). Na dzień dzisiejszy firma obsługuje 2.000.000 nazw zarejestrowanych domen i zarządza 6.000.000 adresami e-mail.

Kolejne informacje dotyczące rozwoju prac projektowych zostaną opublikowane już wkrótce.