powrót
12.04.13

Z przyjemnością informujemy, że zespół JCommerce stworzył i nadal rozwija aplikację mobilną MinHolder na telefony komórkowe z systemem iOS i Android.

MinHolder to przyszłościowe rozwiązanie gdzie cała wiedza medyczna dotycząca zdrowia użytkownika przechowywana jest w jednym miejscu. Aplikacja pozwala na natychmiastową identyfikację poszkodowanego oraz poprzez udostępnienie aktualnych informacji o stanie zdrowia ma ułatwić akcję ratunkową. Więcej szczegółów dotyczących projektu można znaleźć w zakładce Sektory oraz na fanpage’u, zaś samą aplikację z łatwością pobrać z appstore’a i android market. Produkt został nagrodzony certyfikatem Najwyższa Jakość Quality International w kategorii QI PRODUCT – Produkt Najwyższej Jakości, przyznawanej przez Forum Biznesu.

Projekt Minholder jest jednym z wielu projektów realizowanych przez prężnie rozwijający się nowy Dział iOS, który na swoim koncie posiada już stworzenie takich aplikacji mobilnych jak aplikacja semantyczna będąca wyszukiwarką leków, gry i strony mobilne. Zespół programistów iOS ciągle wzbogaca swoją wiedzę korzystając m. in. ze szkoleń Akademii Kompetencji JCommerce.