Nasza strona wykorzystuje ciasteczka by działać jak najsprawniej. Kontynuując przeglądanie wyrażasz zgodę na korzystanie przez nas z cookies.
JCommerce - Usługi IT
Usługi IT

Projektujemy, wdrażamy i rozwijamy systemy ERP, systemy portalowe, rozwiązania e-commerce, portale internetowe, aplikacje mobilne oraz oprogramowanie dedykowane. Stacjonarnie, mobilnie i w chmurze. Dla każdego użytkownika – od CEO po sportowca.

Rozwiązania dedykowane 

Specjalizujemy się w tworzeniu oprogramowania dedykowanego, które spełnia każde, nawet najbardziej indywidualne oczekiwania firm.  

Pełne dostosowanie do preferencji przedsiębiorstw różnych branż jest możliwe dzięki wiedzy biznesowej, kompetencjom technologicznym oraz doświadczeniu branżowemu naszych specjalistów. Tworzymy jedynie rozwiązania o najwyższym standardzie, wykorzystując sprawdzone metody, gotowe komponenty oraz uznane architektury. Nasze projekty prowadzimy w oparciu o zwinne podejście Agile oraz o metodologie SCRUM, PRINCE2, PMI, ITIL i MSF.

Dostarczane przez nas oprogramowanie dedykowane jest maksymalnie efektywne i użyteczne. Poszczególne prace wykonywane są w ramach kolejnych etapów, takich jak: 

  • analiza wymagań
  • realizacja projektu
  • wdrożenie oprogramowania
  • szkolenie użytkowników
  • serwis i rozwój.

 


Wdrożenia rozwiązań dedykowanych

Poniżej prezentujemy wybrane wdrożenia rozwiązań dedykowanych u naszych Klientów:


Kontakt ze specjalistą

Zapytaj eksperta
Radosław Okarmus

Radosław Okarmus

key account manager
zapytanie@jcommerce.pl