Nasza strona wykorzystuje ciasteczka by działać jak najsprawniej. Kontynuując przeglądanie wyrażasz zgodę na korzystanie przez nas z cookies.
JCommerce - Usługi IT
Usługi IT

Projektujemy, wdrażamy i rozwijamy systemy ERP, systemy portalowe, rozwiązania e-commerce, portale internetowe, aplikacje mobilne oraz oprogramowanie dedykowane. Stacjonarnie, mobilnie i w chmurze. Dla każdego użytkownika – od CEO po sportowca.

Rozwiązania IT

W JCommerce koncentrujemy swoje działania na wdrażaniu unikalnych, dedykowanych rozwiązań IT, widząc w tym największą wartość dodaną dla naszych Klientów.

Co zatem zyskują przedsiębiorcy, którzy korzystają z naszych nowoczesnych rozwiązań i systemów informatycznych?

rozwiazaniaIT oszczednosci  Po pierwsze – oszczędności


Innowacyjne narzędzia informatyczne to wyższa efektywność pracy oraz zdecydowanie niższe koszty operacyjne. Automatyzacja wykonywania żmudnych zadań, łatwy dostęp do danych z różnych lokalizacji oraz korzystanie z przejrzystych analiz i raportów znacznie zwiększa produktywność pracowników. 

 

rozwiazaniaIT czas  Po drugie – czas

Użyteczność systemów informatycznych polega przede wszystkim na krótszych terminach realizacji zadań. To również automatyzacja procesów, szybszy dostęp do większej ilości informacji, łatwiejsze podejmowanie decyzji.

rozwiazaniaIT nowe mozliwosci  Po trzecie – nowe możliwości

Nowoczesne rozwiązania IT otwierają przed firmami nowe, unikalne obszary, które trudno było do tej pory eksplorować. Możliwość tę dają specjalnie zaprojektowane systemy zarządzania przedsiębiorstwem, hurtownie danych, systemy raportujące czy też rozwiązania mobilne.


Systemy ERP

Bez odpowiedniego wsparcia ze strony narzędzi biznesowych sprawne zarządzanie firmą może być utrudnione, a w niektórych przypadkach praktycznie niemożliwe.

Uporządkowanie i zorganizowanie procesów, jednolity dostęp do informacji, idąca za tym optymalizacja wykorzystywanych zasobów to główne korzyści, jakie niesie ze sobą wdrożenie zintegrowanych systemów ERP (Enterprise Resource Planning).

Jako Microsoft ERP Silver Competency Partner wdrażamy, dostosowujemy, utrzymujemy i rozwijamy systemy ERP Dynamics AX i NAV. Największą zaletą naszych systemów ERP jest ich elastyczność i możliwość dopasowania do specyfiki przedsiębiorstwa w każdej branży. 

Aby technologia przyniosła oczekiwany rezultat, istotny jest przede wszystkim dobór właściwych specjalistów, którym powierzamy prace nad systemem.

Tym, co wyróżnia nasz zespół konsultantów, jest niemal dwudziestoletnie doświadczenie zdobyte podczas wdrożeń systemów ERP, BI oraz CRM u najbardziej wymagających klientów. Bazując na nim, zapewniamy trafną analizę procesów biznesowych, optymalną adaptację i kastomizację oferowanych przez nas rozwiązań. Posiadając aktualną wiedzę na temat realiów polskiego rynku wdrażamy systemy zgodne z polskim prawodawstwem, uwzględniając specyficzny charakter przepisów i ich dynamiczne zmiany.

Systemy CRM

Koncepcja zarządzania relacjami z klientami (Customer Relationship Management) jest oparta o tworzenie długotrwałej więzi z klientem i zdobywanie jego lojalności.

Proces taki wymaga indywidualnego podejścia, jest czasochłonny i wymagający. By jednak ułatwić sobie to zadanie można skorzystać ze specjalistycznego oprogramowania CRM, które jest nowoczesnym i najbardziej skutecznym sposobem na zarządzanie obsługą klienta. 

 

Jako partner Microsoft wdrażamy i rozwijamy systemy MS Dynamics CRM. Nasi konsultanci posiadają również doświadczenie w integracji systemów CRM z systemami ERP i Business Intelligence, szczególnie tych z rodziny Microsoft.

Rozwijane przez nas systemy Microsoft Dynamics CRM pozwalają zespołom sprzedaży, usług i marketingu zapewniać klientom doskonałą obsługę. Wpływają na wzrost wydajności sprzedaży i skuteczność marketingu dzięki informacjom z portali społecznościowych, analizom biznesowym i zarządzaniu kampaniami w chmurze, lokalnie lub w modelu hybrydowym


Systemy portalowe

Wraz z rozwojem przedsiębiorstwa konieczne staje się wdrożenie narzędzi ułatwiających szybką komunikację i niezakłóconą wymianę informacji.

JCommerce oferuje systemy portalowe, dzięki którym przechowywanie i korzystanie z zasobów dokumentów firmowych nie stanowi już żadnego problemu, a ich aktualizacja jest szybka i prosta. Wbudowane mechanizmy uprawnień i kontroli dostępów zapewniają wysokie bezpieczeństwo zbiorom danych. 

Firmy, które korzystają z rozwiązań portalowych JCommerce zyskują jedno bezpieczne miejsce do gromadzenia i współdzielenia informacji, jak również udostępniają swoim pracownikom narzędzie do współpracy online.

Systemy portalowe dają możliwość centralnego zarządzania dokumentami oraz integrują się z pakietem Microsoft Office. Kompleksowo organizują też zarządzanie dostępem do poufnych informacji.


Systemy mobilne SFA

Stworzyliśmy i wdrażamy narzędzia informatyczne klasy SFA, aby zmaksymalizować efektywność działań sprzedażowych, marketingowych, trade marketingowych i merchandisingowych w przedsiębiorstwach naszych Klientów. 

Rozwiązania mobilne klasy SFA (Sales Force Automation) to narzędzia IT, których wykorzystanie rozwiązuje wiele problemów komunikacji i współpracy między przedstawicielami handlowymi a centralą firmy.

Pracownikom terenowym, czyli użytkownikom urządzeń mobilnych, udostępniają w dowolnym momencie aktualne informacje o podległych im punktach sprzedaży i skuteczności bieżących działań.

Z kolei osobom na stanowiskach kierowniczych umożliwiają dokładne sprawdzenie efektywności pracowników i pozwalają na sprawne planowanie i definiowanie zadań niezbędnych do realizacji zakładanych celów biznesowych.


Portale internetowe

Portale internetowe to szczególny rodzaj stron internetowych. Dla użytkowników są bazą wiedzy, wymiany informacji lub korzystania z e-usług.

Profesjonalne portale internetowe są na bieżąco aktualizowane o nowe treści, grafiki i aplikacje. Rozwijają się wraz z firmą. Dlatego w procesie tworzenia bardzo istotnie są prostota obsługi i efektywność funkcjonowania.

Kluczowe jest też doświadczenie specjalistów i znajomość nowoczesnych narzędzi. W JCommerce do tworzenia i obsługi witryn wykorzystujemy systemy CMS (Content Management System).

Za pomocą uruchamianego w przeglądarce internetowej interfejsu, umożliwiają one łatwe i wygodne zarządzanie zawartością strony – tekstem, grafiką oraz elementami dodatkowymi, takimi jak filmy i aplikacje. W swoich projektach wykorzystujemy zarówno powszechnie dostępne systemy CMS (Joomla!, WordPress, Drupal) lub na indywidualne życzenie tworzymy rozwiązania dedykowane. 

Pełna usługa wykonania witryny obejmuje przygotowanie projektu graficznego, zakodowanie strony, optymalizację SEO oraz zapewnienie hostingu. Wszystkie nasze rozwiązania projektujemy zgodnie z praktykami UX oraz zasadami RWD (Responsive Web Design), dostosowując użyteczność i layout strony do urządzeń o różnej rozdzielczości.

 


Sklepy internetowe

Rynek e-commerce w Polsce rozwija się bardzo intensywnie. Sieci handlowe dostrzegły ogromny potencjał zakupów online.

Kanał sprzedaży internetowej stał się kluczowym w strategii sprzedażowej wielu firm, a imponujący wzrost dostępności produktów w sieci jest odpowiedzią na oczekiwania konsumentów. Świadomi tego postępu, także rozwijamy rynek e-commerce, realizując zlecenia dla polskich jak i zagranicznych klientów. 

Kompleksowo przygotowujemy sklepy internetowe, dbając o każdy ich aspekt: od zaprojektowania szaty graficznej, poprzez optymalizację SEO, aż po instalację oprogramowania na serwerze.

Ich parametry dostosowujemy do indywidualnych wymagań, dbając o to, by ostateczny produkt spełniał standardy User Experience (UX), a obsługa sklepu i mechanizmy nawigacji były jak najprostsze.


Aplikacje mobilne

Dynamiczny rozwój technologii mobilnych jest niezaprzeczalnym faktem. Zapotrzebowanie rynku na produkty mobilne gwałtownie wzrasta.

Zwiększa się nie tylko sprzedaż urządzeń, ale przede wszystkim aplikacji i responsywnych stron internetowych. W JCommerce projektujemy i wdrażamy nowoczesne aplikacje mobilne i strony internetowe na urządzenia przenośne. Nasi specjaliści doskonale orientują się w wymaganiach specyficznych dla aplikacji biznesowych, multimedialnych oraz sportowych na urządzenia z systemami operacyjnymi iOS, Android i Windows Phone.

  • Proces tworzenia aplikacji mobilnych zaczynamy zawsze od przełożenia pomysłu na zdefiniowanie funkcjonalności.

Dokładnie omawiamy czemu ma służyć aplikacja, jakie ma zalety, jakie potrzeby powinna spełniać. Definiujemy cele projektu. Tylko takie podejście zagwarantuje sukces przedsięwzięcia, i to, że aplikacja trafi w ręce właściwej grupy odbiorców.

  • Kolejnym etapem jest projektowanie, podczas którego prezentujemy wizualną i funkcjonalną stronę aplikacji.

Wykorzystujemy specjalne interaktywne makiety i projekty (mockups i wireframes), a cały proces tworzenia opieramy o standardy UX (user experience).

Etap ten kończy przygotowanie dedykowanej grafiki aplikacji

  • Wdrożenie to ostatnie stadium procesu tworzenia aplikacji.

W tej fazie wykorzystujemy zwinne metodyki prowadzenia projektów (Agile), dostarczając rozwiązanie etapowo. Ważne jest, aby klient na każdym etapie produkcji miał wgląd do aktualnego stanu projektu i mógł kontrolować postęp prac.

Odpowiednie testy wykonujemy na bieżąco, aby zapewnić najwyższą jakość oprogramowania oraz dopasować aplikacje do oczekiwań przyszłych użytkowników.


Rozwiązania dedykowane

Na rynku nie istnieją dwa identyczne przedsiębiorstwa – nawet funkcjonując w tej samej branży różnią się od siebie potrzebami, specyfiką, charakterem, profilem działalności.

Korzystając z tych samych rozwiązań IT jedna firma może odnieść zdecydowanie mniejsze korzyści niż inna. W związku z tym oferujemy rozwiązania dedykowane, które wszystkimi parametrami dostosowane są do indywidualnych preferencji organizacji. 

Profesjonalne dopasowanie rozwiązań IT umożliwia nasza wiedza biznesowa, przekrojowe umiejętności technologiczne oraz doświadczenie branżowe zdobyte w trakcie wdrożeń narzędzi informatycznych w różniących się od siebie przedsiębiorstwach.

Przykładamy szczególną uwagę do wysokiego standardu dostarczanych przez nas rozwiązań, dbając szczególnie o najwyższą jakość oprogramowania. 

Prace projektowe prowadzimy wg następujących po sobie etapów: analizy przedwdrożeniowej, doradztwa, projektowania rozwiązania, wdrożenia, szkolenia, rozwoju i kontroli.

Wykorzystujemy sprawdzone zasady, gotowe komponenty i uznane architektury, a sam proces świadczenia usług opieramy na zwinnych metodykach zarządzania projektami (Agile Project Management). Adaptujemy się do zmiennych wymagań biznesu oraz nieustannie staramy się usprawniać funkcjonujące procesy.