Nasza strona wykorzystuje ciasteczka by działać jak najsprawniej. Kontynuując przeglądanie wyrażasz zgodę na korzystanie przez nas z cookies.
JCommerce - Usługi IT
Usługi IT

Nasi programiści i konsultanci wspierają firmy w procesie cyfrowej transformacji. Dzięki korzystaniu z wiedzy i doświadczenia prawdziwych fachowców nasi partnerzy mogą skoncentrować się na tym, co dla nich istotne.

Nearshoring & Offshoring

Współpraca w oparciu o model nearshore to działania outsourcingowe realizowane między partnerami biznesowymi, których dzieli relatywnie mały dystans geograficzny, kulturowy i prawno-polityczny. W JCommerce doświadczenia w tym obszarze gromadzimy od ponad 11 lat, czego rezultatem są długofalowe relacje z Klientami z regionu Europy Zachodniej i Skandynawii. Wypracowane dobre praktyki i zwinne podejście do prowadzenia projektów pozwoliły w ostatnich latach poszerzyć grono naszych Klientów również o partnerów z regionu Ameryki Północnej.

Zapraszamy do wizyty na dedykowanej stronie, gdzie dzielimy się naszym zagranicznym doświadczeniem w obszarze team leasing & project outsourcing (strona w języku angielskim oraz niemieckim). 


Dlaczego Polska?

Polska ma pierwsze miejsce wśród najbardziej atrakcyjnych lokalizacji w Europie dla świadczenia outsourcingu usług IT – wynika z raportu „2016 A.T. Kearney Global Services Location IndexTM”. Na potrzeby tego badania porównano 55 krajów pod względem atrakcyjności finansowej, kompetencji i dostępności pracowników oraz środowiska biznesowego.  Polska została zidentyfikowana jako kraj z najsilniejszymi podstawami do outsourcingu rozwiązań IT w Europie.

W JCommerce jesteśmy świadomi, że kluczowe atrybuty naszego regionu to:

  • wysoko wykwalifikowani i wielojęzyczni specjaliści, 
  • bliskość największych europejskich centrów finansowych,
  • dostęp do dużej ilości absolwentów kierunków IT,
  • atrakcyjność kosztowa regionu.

 


Dlaczego JCommerce?

Optymalna lokalizacja dla usług typu nearshoring i offshoring.
Lokalizacje biur wybieramy tak, by nasi partnerzy biznesowi mogli w jak najkrótszym czasie spotkać się z zespołem projektowym. Dlatego oddziały zlokalizowane są w miastach posiadających własne porty lotnicze (Katowice, Kraków, Warszawa, Poznań, Rzeszów) oraz bezpośrednie połączenia z siecią autostrad Europy Zachodniej.
Specjaliści JCommerce poszerzają kompetencje językowe.
Nasi specjaliści stale podnoszą swoje kompetencje językowe w zakresie znajomości j. angielskiego. Jeśli zagraniczny partner wyraża potrzebę komunikacji w języku innym niż angielski, indywidualne zespoły projektowe uczestniczą w dodatkowych kursach językowych.
JCommerce komunikuje się z klientami przez system wideokonferencyjny.

W celu zapewnienia naszym Klientom jak najbliższego kontaktu z zespołem, wykorzystujemy system wideokonferencyjny, który sprawia, że dystans między członkami zespołów zmniejsza się do minimum.
Specjaliści JCommerce są gotowi do okresowej zmiany czasu pracy.

Jeśli wymaga tego projekt, jesteśmy gotowi na okresowe zmiany w czasie pracy naszych specjalistów po to, by elastycznie dopasować się do rozkładu dnia pracy Klienta.

 


Zaufali nam

Poniżej prezentujemy wybrane projekty, które zrealizowalismy dla Klientów z regionu Europy Zachodniej, Skandynawii i Ameryki Północnej. Z wieloma z nich łączą nas długofalowe relacje. 

 


Kontakt ze specjalistą

Zapytaj eksperta
Justyna Mikołajczyk

Justyna Mikołajczyk

Key Account Manager
zapytanie@jcommerce.pl