Nasza strona wykorzystuje ciasteczka by działać jak najsprawniej. Kontynuując przeglądanie wyrażasz zgodę na korzystanie przez nas z cookies.
JCommerce - Usługi IT
Usługi IT

Nasi programiści i konsultanci wspierają firmy w procesie cyfrowej transformacji. Dzięki korzystaniu z wiedzy i doświadczenia prawdziwych fachowców nasi partnerzy mogą skoncentrować się na tym, co dla nich istotne.

Jak pracujemy

W JCommerce stawiamy na partnerską współpracę z naszymi klientami. Doświadczenie zdobyte w projektach, pozwoliło nam na wypracowanie optymalnych modeli współpracy, które uwzględniają zarówno potrzeby klienta, jak i pracowników. 

Współpraca off-site
Dzięki tej formie współpracy klient nie ponosi żadnych dodatkowych kosztów związanych z leasingiem pracownika, a wszystkie zadania wykonywane są zdalnie z jednego z 9 biur JCommerce w całej Polsce. Na życzenie klienta mogą być organizowane okresowe spotkania outsourcowanych specjalistów lub zespołów w siedzibie klienta, w celu sprawniejszej realizacji określonych zadań. 

Współpraca on-site
Nasi specjaliści mogą pracować również w siedzibie klienta. Rozwiązanie to jest szczególnie korzystne w przypadku modelu team extension, czyli uzupełniania wakatów w zespole klienta, a także w projektach, które wymagają ścisłej, codziennej współpracy między zespołem a klientem.


Onboarding

W JCommerce szczególnie dbamy o jakość współpracy naszych pracowników z klientami. W związku z tym przykładamy szczególną wagę do prawidłowo przeprowadzonego procesu onboardingu. Proces ten ma na celu określenie oczekiwań obu stron, celów i zasad współpracy w projekcie, a przede wszystkim:

  • wprowadzenie pracowników w zakres świadczonych usług i obowiązków obu stron,
  • konfigurację środowiska pracy,
  • dostarczenie pełnej dokumentacji,
  • Quality Assurance, czyli ustalenie zasad kontroli jakości,
  • wspólne ustalenie planu prac przez klienta i specjalistów.

Metodologia projektów

Zawsze dbamy o jakość, dlatego działania projektowe opieramy na wypracowanej metodyce zarządczej - nasi specjaliści posiadają kompetencje zarówno w zakresie metodyk zwinnych (Scrum), jak i w tradycyjnym podejściu do realizacji projektów (PRINCE2, PMI). Projekty przez nas realizowane mogą być także prowadzone w modelu hybrydowym, łaczącym wybrane elementy metodologii zarządzania projektami, odpowiadające na konkretne oczekiwania i potrzeby klientów.


Rozliczenie usług time&material

Rozliczenie usługi wsparcia technologicznego odbywa się według stawek godzinowych lub dziennych, które uwzględniają stopień bezpośredniego zaangażowania pracowników JCommerce oraz koszt zakupionych materiałów, czyli w tzw. modelu time&material.

 


Kontakt ze specjalistą

Zapytaj eksperta
Justyna Mikołajczyk

Justyna Mikołajczyk

Key Account Manager
zapytanie@jcommerce.pl