English
Strona Główna > Rozwiązania > Systemy mobilne SFA
Do pobrania
Oferta Systemy mobilnePDF
(550 KB)
Systemy mobilne SFA

Stworzyliśmy i wdrażamy nowoczesne narzędzia informatyczne klasy SFA (Sales Force Automation) specjalnie po to, aby pomóc naszym Klientom maksymalizować efektywność działań marketingowych, trade marketingowych, merchandisingowych i sprzedażowych.

Aby nasze systemy dokładnie spełniały specyficzne potrzeby biznesowe powyższych działów budujemy je z dwóch części logicznych. Każda z nich posiada odmienną funkcjonalność i dedykowana jest innym użytkownikom. Część centralna, dostępna przez przeglądarkę internetową, przeznaczona jest dla osób pracujących w siedzibie firmy jako specjaliści i menedżerowie działów: marketingu, trade marketingu, merchandisingu i sprzedaży. Dodatkowo, specjalnie dla wyższej kadry menadżerskiej i zarządu, system udostępnia kluczowe informacje w formie przejrzystych raportów. Natomiast część mobilna, zainstalowana na urządzeniach typu Pocket PC, służy do pracy w terenie i obsługiwana jest przez: promotorów sprzedaży czy też przedstawicieli handlowych.

Rozwiązania mobilne klasy SFA to nowoczesne narzędzia IT, których stosowanie rozwiązuje wiele problemów komunikacji i współpracy pomiędzy pracownikami terenowymi a centralą firmy. Użytkownikom części mobilnej, udostępniają w każdym momencie, aktualne informacje o podległych im punktach sprzedaży i o tym, co muszą zrobić, żeby skuteczność pracy była wyższa. Z kolei ich przełożonym pozwalają dokładnie sprawdzać efektywność pracowników i szybko dedykować pożądane zadania.


W ramach rozwiązań mobilnych JCommerce oferuje:

Z naszych systemów korzystają już:

JCommerce klienci Systemy mobilne klasy SFA

 

 

KontaktZainteresowało Cię to, co przeczytałeś? Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami.


Nasze serwisy: nearshore-it.eu | jbusinessintelligence.pl | m.jcommerce.pl | jcommerce.eu
tab-5

Ostatnio szkoliliśmy się w:

Scrum Akademia Kompetencji JCommerce
Narzędzia wspierające pracę programisty Akademia Kompetencji JCommerce
Prince 2 Practitioner Altkom
How to work with SQL 2014 using Entity Framework and nHibernate Akademia Kompetencji JCommerce

Licznik rozwojowych godzin szkoleniowych:


tab-puzzle
30
tab-5

Najnowsze oferty pracy

tab-8
tab-5

Ta strona używa Cookies, aby dowiedzieć się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.