English
Strona Główna > Rozwiązania > Systemy mobilne SFA
Do pobrania
Oferta Systemy mobilnePDF
(550 KB)
tab-puzzle
Systemy mobilne SFA

Specjalnie po to, aby w przedsiębiorstwach naszych Klientów maksymalizować efektywność działań  marketingowych, trade marketingowych, merchandisingowych i sprzedażowych, stworzyliśmy i wdrażamy nowoczesne narzędzia informatyczne klasy SFA (Sales Force Automation).


Tworzone przez JCommerce rozwiązania mobilne to rewolucja dla firm, które za pośrednictwem pracowników terenowych, na dużą skalę prowadzą działania marketingowe, trade marketingowe, merchandisingowe lub sprzedażowe.

Aby nasze systemy dokładnie spełniały specyficzne potrzeby biznesowe powyższych działów budujemy je z dwóch części logicznych. Każda z nich posiada odmienną funkcjonalność i dedykowana jest innym użytkownikom. Część centralna, dostępna przez przeglądarkę internetową, przeznaczona jest dla osób pracujących w siedzibie firmy jako specjaliści i menedżerowie działów: marketingu, trade marketingu, merchandisingu i sprzedaży. Dodatkowo, specjalnie dla wyższej kadry menadżerskiej i zarządu, system udostępnia kluczowe informacje w formie przejrzystych raportów. Natomiast część mobilna, zainstalowana na urządzeniach typu Pocket PC, służy do pracy w terenie i obsługiwana jest przez: promotorów sprzedaży czy też przedstawicieli handlowych.

Rozwiązania mobilne klasy SFA to nowoczesne narzędzia IT, których stosowanie rozwiązuje wiele problemów komunikacji i współpracy pomiędzy pracownikami terenowymi a centralą firmy. Użytkownikom części mobilnej, udostępniają w każdym momencie, aktualne informacje o podległych im punktach sprzedaży i o tym, co muszą zrobić, żeby skuteczność pracy była wyższa. Z kolei ich przełożonym pozwalają dokładnie sprawdzać efektywność pracowników i szybko dedykować pożądane zadania.


To systemy, które zmieniają się  i ewoluują razem z rozwojem firmy. Tym samym nieustannie generują coraz to nowe korzyści i możliwości.


Dzięki zastosowaniu rozwiązania, Klient posiada również informacje na temat działań konkurencji, zwiększa wiedzę o sytuacji rynkowej w punktach sprzedaży oraz wspiera działania sales-out. Wykorzystanie systemów daje możliwość regularnego
i przejrzystego analizowania zebranych danych oraz osiągnięcie przewagi konkurencyjnej na rynku.W ramach rozwiązań mobilnych JCommerce oferuje:

Z naszych systemów korzystają już:

JCommerce klienci Systemy mobilne klasy SFA

 

 

KontaktZainteresowało Cię to, co przeczytałeś? Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami.


Nasze serwisy: nearshore-it.eu | jbusinessintelligence.pl | m.jcommerce.pl | jcommerce.eu
tab-5

Ostatnio szkoliliśmy się w:

Web application security Akademia Kompetencji JCommerce
Standardy tworzenia JPrezentacji Akademia Kompetencji JCommerce
Web application security Akademia Kompetencji JCommerce
Hamcrest - Testy jednostkowe 3 generacji Akademia Kompetencji JCommerce

Licznik rozwojowych godzin szkoleniowych:


19
tab-5

Najnowsze oferty pracy

tab-8
tab-5

Ta strona używa Cookies, aby dowiedzieć się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.