English
Strona Główna > Rozwiązania
tab-puzzle
Rozwiązania

Napisać, że rozwiązania oferowane przez JCommerce są zaawansowanymi, wspierającymi efektywność działalności biznesowej systemami, to napisać, że śnieg jest biały. Stwierdzić, że usługi JCommerce oparte o narzędzia IT są najwyższej jakości to tak, jak potwierdzić kulistość ziemi. Powiedzieć, że klienci korzystający z naszych usług posiadają dostęp do najnowocześniejszej technologii to powiedzieć, że niemieckie autostrady są znakomite. Pewne kwestie są oczywiste!

Zamiast więc powtarzać truizmy, wolimy pokazać, co zyskują przedsiębiorcy, którzy korzystają z naszej oferty.


Po pierwsze
czas
Użyteczność systemów informatycznych polega przede wszystkim na krótszych terminach realizacji zadań. To również automatyzacja procesów, szybszy dostęp do większej ilości informacji, łatwiejsze podejmowanie decyzji.


Po drugie
nowe możliwości
Rozwiązania JCommerce otwierają przed firmami nowe, unikalne obszary, które trudno było do tej pory eksplorować. Możliwość tą dają specjalnie skonstruowane hurtownie danych, systemy raportujące czy rozwiązania mobilnej sprzedaży.


Po trzecie
zadowolenie z dobrze wykonanej pracy
Osiąganie założonych celów to zadanie, które stawiają przed sobą i pracownikami menadżerowie. Im bardziej innowacyjne narzędzia stosują, tym wyższa jest efektywność ich pracy. A im sprawniej realizują swe cele, tym większą mają z tego satysfakcję.


I wreszcie po czwarte
, dla wielu najważniejsze, nowoczesne systemy informatyczne wspierające działalność biznesową to realne oszczędności. Niższe koszty operacyjne oraz korzyści wynikające z trzech wcześniej opisanych punktów są rzeczywistą wartością dodaną, uzyskiwaną przez przedsiębiorców, którzy korzystają z usług JCommerce.Nasza oferta obejmuje:

Systemy Business Intelligence
Systemy portalowe
Systemy mobilne SFA
Sklepy internetowe
Systemy ERP
Aplikacje mobilne
Platformy informacyjno-komunikacyjne
Rozwiązania dedykowane 
Szkolenia 

 

 

KontaktZainteresowało Cię to, co przeczytałeś? Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami.


Nasze serwisy: nearshore-it.eu | jbusinessintelligence.pl | m.jcommerce.pl | jcommerce.eu
tab-5

Ostatnio szkoliliśmy się w:

Web application security Akademia Kompetencji JCommerce
Standardy tworzenia JPrezentacji Akademia Kompetencji JCommerce
Web application security Akademia Kompetencji JCommerce
Hamcrest - Testy jednostkowe 3 generacji Akademia Kompetencji JCommerce

Licznik rozwojowych godzin szkoleniowych:


19
tab-5

Najnowsze oferty pracy

tab-8
tab-5

Ta strona używa Cookies, aby dowiedzieć się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.