Make IT with us!

Jesteś doświadczonym praktykiem i pasjonatem nowoczesnych technologii? W pracy ważny jest dla Ciebie rozwój, specjalizacja, dzielenie się wiedzą oraz dobra atmosfera i spotkania w kuchni przy dobrej kawie? Jeśli tak, to powinieneś sprawdzić nasze oferty pracy i dołączyć do naszego JTeamu!

Tak pracujemy

W tym miejscu większość firm nie szczędzi słów by opisać jakim jest wspaniałym pracodawcą. My nie chcemy nikogo przekonywać, że powinien stać się jednym z nas, dlatego postąpiliśmy inaczej. Oto film, który pokazuje, jak pracuje się w JCommerce, czyli jak pracuje się z przyjemnością. Poznaj naszą firmę, dzięki wirtualnej podróży!

12 korzyści z pracy w JCommerce

Dlaczego JCommerce? Według naszych pracowników istnieje minimum 12 powodów, dla których JCommerce to coś więcej niż zwykłe miejsce pracy.

Silny kompetencyjnie zespół
Twoi przyszli koledzy - programiści, analitycy, testerzy i architekci to wysokiej klasy specjaliści. Ich doświadczenie i wiedza sprawią, że zawsze będziesz się rozwijał oraz umożliwiał rozwój innym.
Elastyczne godziny pracy
Pracę rozpoczynamy między 7:00 a 9:00. To od Ciebie i Twojego projektu zależeć będzie, jaki czas będzie tym najbardziej optymalnym.
Możliwość pracy zdalnej
Nie przykuwamy się do firmowego biurka. W zależności od wymagań Twojego projektu możesz wykonywać swoje zadania zdalnie - z wybranego przez Ciebie miejsca lub jednego z sześciu biur JCommerce.
Nowoczesne technologie i wsparcie partnerów
Nowoczesne technologie i wsparcie partnerów
Jesteśmy partnerem liderów technologicznych świata IT – Microsoft, QlikView, SAP i IBM. Masz zatem pewność, że technologie, z którymi pracujesz są nowoczesne i zawsze uzyskasz kompetentną pomoc eksperta w swojej dziedzinie.
Certyfikacja
Stawiamy na ciągły rozwój i potwierdzenie naszych wysokich kompetencji. Nowe umiejętności i wiedzę nabędziesz w ramach szkoleń Akademii Kompetencji JCommerce, a potwierdzeniem Twoich umiejętności będą niezależne certyfikaty technologiczne.
Inspirujące przestrzenie
W naszych biurach staramy się o idealne połączenie nowoczesności, wygody i regionalizmu. Graffiti, zdjęcia i fototapety, wygodne fotele, piłki, pufy, miejsca relaksu i skupienia – w każdym z naszych biur dbamy o to, byś czuł się komfortowo i jak u siebie. Zobacz jak wygląda nasze biuro, biorąc udział w wirtualnej wycieczce JTour!
JBenefity
JBenefity
Wypłata to nie wszystko! Dlatego współpracując z nami otrzymasz także JBenefity w ramach systemu kafeteryjnego Sodexo. Dzięki temu to Ty sam zdecydujesz, jakie dodatkowe świadczenia są dla Ciebie interesujące.
Ubezpieczenie grupowe
Wiemy jak ważne jest zdrowie i bezpieczeństwo. Dlatego oferujemy Ci ubezpieczenie grupowe, dzięki którym zapewnisz sprawne leczenie i ubezpieczysz życie swoje i Twoich najbliższych.
Możliwość wybrania odpowiedniej formy zatrudnienia
Jesteśmy elastyczni jeśli chodzi o formę współpracy. Jeżeli preferujesz inną formę zatrudnienia niż umowa o pracę nie martw się – w JCommerce możesz wybrać optymalną dla siebie formę zatrudnienia.
Wsparcie obsługi finansowo-księgowej dla kontraktorów
Wiemy, że papierologia nie jest domeną programistów. Nasz Dział Finansowo-Księgowy pomoże Ci uporać się z dokumentami, których potrzebujesz jako kontraktor.
Nieprzeciętnie dobra atmosfera
W JCommerce pracuje się z przyjemnością. Przekonaj się o tym biorąc udział w naszej wirtualnej wycieczce po biurze - JTour.
Uroczystości małe i duże
Uroczystości małe i duże
Lubimy świętować, dlatego chcemy to robić również z Tobą. Ciasto, sałatka lub pizza z okazji urodzin, narodzin potomka lub innej okazji sprawi, że będziesz się od nas opędzał co najmniej przez godzinę lub dłużej…. Już nie możemy się doczekać wspólnego świętowania z okazji Twojego dołączenia do JDreamTeam :)

Proces rekrutacji

Poszukujemy doświadczonych specjalistów, dla których IT to nie tylko dziedzina, ale przede wszystkim pasja. Jeśli pragniesz sięgnąć dalej, umieć więcej i robić lepiej - to istnieje duże prawdopodobieństwo, że zatrudnimy właśnie Ciebie!

  • 1

    Krok 1 - należy do Ciebie

    Wyślij swoje CV, a my odeślemy
    nasz formularz kompetencji.

  • 2

    Krok 2 - należy do nas

    Skontaktujemy się z Tobą
    mailowo lub telefonicznie.

  • 3

    Krok 3 - Let’s talk about IT

    Spotkamy się i porozmawiamy o Tobie i o nas.

  • 4

    Krok 4 - wspólnie ustalamy zasady współpracy

    Powiadomimy Cię o wynikach rekrutacji
    i dopełnimy formalności.

arrow

arrow

arrow

Opis stanowiska:

Do Twoich zadań będzie należało projektowanie oraz rozwój zadań we wszystkich fazach projektu. Będziesz odpowiedzialny za analizę potrzeb technicznych, modelowanie oraz integrację danych. Ponadto będziesz sprawował nadzór nad kontrolą jakości budowanych rozwiązań ETL oraz testowanie procesów ETL. Realizowane projektu będą dedykowane dla Klientów z różnych branż.

Oczekujemy:

  • min. 2-letniego doświadczenia na podobnym stanowisku
  • dobrej znajomości relacyjnych baz danych (SQL Server, Oracle)
  • dobrej znajomości hurtowni danych oraz projektowania wielowymiarowego
  • znajomości narzędzia Informatica PowerCenter
  • bardzo dobrej znajomości języka SQL (TSQL, PLSQL)
  • dobrej znajomości języka angielskiego

Praca w JCommerce to także:

  • Możliwość elastycznych godzin pracy oraz pracy zdalnej
  • Stały dostęp do PluralSight
  • Możliwość wyboru rodzaju umowy w zależności od własnych preferencji
  • Silny kompetencyjnie zespół, najnowsze technologie, szkolenia i certyfikacja
  • System benefitów do wyboru, a w nim: karnet sportowy, pakiet medyczny, ubezpieczenie grupowe, vouchery na paliwo, bilety na wydarzenia sportowe i kulturalne (np. kino, teatr, koncerty) i wiele innych
  • Niepowtarzalna atmosfera, nowoczesne biuro, wyjazdy i spotkania integracyjne

Prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę JCommerce SA dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu obecnej i przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883)".

Administratorem danych jest JCommerce SA z siedzibą w Katowicach (40-600) przy ul. T. Kościuszki 227. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/ Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody, także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/ Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. kodeksu pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne, ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/ Pana wyraźnej zgody.

Interesuje Cię zdobycie doświadczenia w JCommerce?

Pamiętaj, że rekrutacja rozpoczyna się już na etapie analizy CV. To od Ciebie zależy czy będziesz tym wybranym.

Składam aplikację

Oferty pracy

Zapraszamy do współpracy nowych specjalistów. Chcemy, by wspólnie z nami tworzyli firmę, która posiada swój wyjątkowy i prawdziwy charakter, gdzie każdy projekt stwarza nieograniczone możliwości rozwoju, a codzienna praca jest prawdziwą przyjemnością.

Głodny wiedzy?
BiteIt