Nasza strona wykorzystuje ciasteczka by działać jak najsprawniej. Kontynuując przeglądanie wyrażasz zgodę na korzystanie przez nas z cookies.
JCommerce - JCommerce
JCommerce

Od ponad 11 lat specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach Java, .NET, PHP, Front-End oraz systemów Business Intelligence i ERP. Realizujemy projekty programistyczno-wdrożeniowe oraz świadczymy usługi outsourcingu. Zawsze staramy się być partnerem naszych Klientów.

 Zarząd JCommerce

 • Piotr Zyguła

  Piotr Zyguła

  Prezes Zarządu

  Odpowiada za planowanie strategiczne i politykę sprzedażową JCommerce.

  Piotr związany jest z JCommerce od 2005 roku, od 2010 pełni funkcję Prezesa Zarządu. Do jego obowiązków należy strategiczne zarządzanie firmą oraz organizacja i koordynacja działań sprzedażowych. Studiował w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie oraz na Uniwersytecie w Kolonii, gdzie zdobył wiedzę z zakresu ekonomii i zarządzania. Absolwent ICAN Institute w Warszawie. Doświadczenie zawodowe zbierał w takich firmach jak Compaq Computers, KLK czy Techmex. W życiu prywatnym kibic Bayernu Monachium, biegacz maratończyk i miłośnik prawdziwej włoskiej pizzy.

 • Marcin Siemieński

  Marcin Siemieński

  Wiceprezes Zarządu

  W JCommerce jest odpowiedzialny za nadzór produkcji i ofertę dla sektora publicznego.

  Marcin związany jest z JCommerce od początku jej działalności, jeszcze pod nazwą Projekt JCommerce, kiedy to wraz z trzema innymi pasjonatami nowych technologii w 2003 roku postanowił skoncentrować swoje wysiłki zawodowe na działalności, która łączyła technologie z biznesem. Odpowiedzialny za nadzór produkcji i ofertę dla sektora publicznego oraz nadzór realizowanych w tym zakresie kontraktów. Absolwent Wydziału Zarządzania Akademii Ekonomicznej w Katowicach oraz studiów podyplomowych z zarządzania projektami, studiów PRE – MBA na Uniwersytecie Technologicznym w Brnie oraz ICAN Institute w Warszawie. W życiu prywatnym, poza spędzaniem czasu z rodziną, jest zapalonym biegaczem, triathlonistą oraz miłośnikiem wina i zdrowej żywności.

 • Grzegorz Koziołek

  Grzegorz Koziołek

  Wiceprezes Zarządu

  Odpowiedzialny za obszar finansowy i HR JCommerce.

  Grzegorz dołączył do JCommerce w kwietniu 2015 roku i przejął odpowiedzialność za finanse i HR firmy. Od 11 lat specjalizuje się w zarządzaniu cash flow oraz w budowaniu rachunku kosztów na potrzeby zarządzania strategicznego. Swoją karierę zawodową rozpoczął w 2003 roku w administracji samorządowej na Górnym Śląsku. W latach 2005 – 2015 związany był z firmą Work Express z Katowic, w której jako Wiceprezes Zarządu odpowiadał za rozwój pracy tymczasowej na rynku Polskim i finanse całej Grupy Kapitałowej. Przez ostatnie 2 lata swojej kariery w Work Express pełnił funkcję Prezesa Zarządu. Jest absolwentem Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. W życiu prywatnym oddaje się wraz z rodziną pasji podróżowania i fotografii.