Nasza strona wykorzystuje ciasteczka by działać jak najsprawniej. Kontynuując przeglądanie wyrażasz zgodę na korzystanie przez nas z cookies.
JCommerce - JCommerce
JCommerce

Od ponad 12 lat specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach Java, .NET, PHP, Front-End oraz systemów Business Intelligence i ERP. Realizujemy projekty programistyczno-wdrożeniowe oraz świadczymy usługi outsourcingu. Zawsze staramy się być partnerem naszych Klientów.

O nas

Wspieramy firmy w nieustającym procesie cyfrowej transformacji. Dzieląc się wiedzą, talentem i kompetencjami naszych specjalistów, zapewniamy partnerom rozwój i współpracę opartą na zaufaniu.


Doświadczenie biznesowe i technologiczne zdobywamy już od ponad 12 lat. Jesteśmy jedną z nielicznych firm na rynku IT w Polsce, która łączy w sobie kompetencje z zakresu technologii PHP, JAVA, .NET, Front-End i znajomość procesów biznesowych, pochodzących z wdrożeń systemów Business Intelligence i ERP. Dzięki temu nasi Klienci zyskują nie tylko wsparcie technologiczne, ale również dodatkową wartość w postaci optymalizacji procesów biznesowych w ich firmach.

Świadczymy usługi Outsourcingu IT, które pozwalają naszym Klientom na nawiązanie współpracy ze starannie dobraną grupą ekspertów JCommerce, bez konieczności ponoszenia kosztów związanych z kadrami, płacami oraz zmianą struktury własnej firmy. Wiedza i umiejętności naszych specjalistów pozwalają na skuteczną pracę nad każdym realizowanym projektem, zarówno na rynku krajowym jak i międzynarodowym.

Naszą silną pozycję wśród największych polskich firm informatycznych potwierdza Raport Computerworld TOP200 2016. W porównaniu z ubiegłym rokiem odnotowaliśmy 61% wzrostu przychodów. Zajmujemy 4 miejsce w kategorii Najwięksi dostawcy usług wynajmu pracowników IT w Polsce. Z roku na rok jesteśmy w czołówce dostawców aplikacji mobilnych (8 pozycja), systemów Business Intelligence (9 pozycja), aplikacji webowych i portali internetowych (10 pozycja) w Polsce.