Nasza strona wykorzystuje ciasteczka by działać jak najsprawniej. Kontynuując przeglądanie wyrażasz zgodę na korzystanie przez nas z cookies.
JCommerce - JCommerce
JCommerce

Od ponad 12 lat specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach Java, .NET, PHP, Front-End oraz systemów Business Intelligence i ERP. Realizujemy projekty programistyczno-wdrożeniowe oraz świadczymy usługi outsourcingu. Zawsze staramy się być partnerem naszych Klientów.

Microsoft Dynamics 365 liderem rynku systemów CRM i SFA

W najnowszym raporcie The Forrester Wave o rynku systemów do automatyzacji sprzedaży na pozycji lidera znalazł się Microsoft Dynamics 365.

Raport The Forrester Wave: Sales Force Automation Solutions, Q2 2017, którego autorzy porównali ofertę 10 dostawców systemów CRM i SFA (Sales Force Automation) wskazuje, że liderem rynku jest Microsoft Dynamics 365, który łączy w sobie możliwości CRM, ERP i wielu innych narzędzi z portfolio Microsoft.

System zdobył najlepsze noty w kategoriach dostępnej oferty oraz wizji produktu. Jak wskazują autorzy raportu na tak wysoką ocenę system zasługuje zwłaszcza dzięki integracji z LinkedIn, Office 365, Outlook oraz silnym kompetencjom analitycznym wspartym przez PowerBI, AI i machine learing.

System Dynamics 365 jest owocem aktualnej linii programowej Microsoft, która zakłada ścisłą integrację możliwości wszystkich narzędzi firmy i dostarczanie kompleksowych rozwiązań, które elastycznie dostosowują się do potrzeb klientów. 

Powiązane aktualności